آموزش سگ “نحوه آموزش سه فرمان مقدماتی و مهم به سگ‌ها”

داشتن حیوون خونگی یکی از تجربه‌های لذت بخش زندگیه به ویژه اگه اون حیوون سگ باشه. نگهداری سگ به‌عنوان یکی از اعضای خانواده یکسری مزایا و یکسری معایب برای سرپرست حیوون داره و خب همونطور که میدونید یکی از مهم‌ترین مزایا که دلیل انتخاب خیلیا هست، گذروندن اوقات فراغت به بهترین شکل ممکن، وابستگی و آرامش روح و روان و علاوه بر اون یه شوق وصف نشدنی تو زندگی ایجاد میشه😇. با تربیت و آموزش سگ ها، هم میتونیم شرایط و ویژگی های مثبتی رو تو وجود خودمون تقویت کنیم و هم نتیجه‌های عالی و موثری رو درباره سگمون داشته باشیم.

نکاتی مهم در آموزش سگ

برای آموزش سگ ها باید یکسری نکات مهم رو در نظر بگیریم و قطعا با توجه کردن به این نکات، تجربه مثبتی رو خواهیم داشت. موارد زیر از جمله نکات مهم هستن:

  1. سگ‌ها رو موقع تربیت و اموزش دادن باید مثل یه بچه دوساله در نظر بگیریم.
  2. جلسه‌های اموزشی که هربار تکرار میشن واسه سگ، باید کوتاه و سرگرم کننده باشه.
  3. و اما نکته‌ای که باید حتما بهش توجه داشته باشید اینه که حتما “صبر داشته باشید” و با صبور بودن خیلی زودتر به نتیجه میرسیم در غیر این صورت تمام مراحل اموزش تاثیری ندارن و بی‌نتیجه میشن. ” صبر و تکرار “🐱‍🏍

فرمان‌های مقدماتی و مهم در آموزش سگ ها

سگ‌ها قدرت هوش و یادگیری متفاوتی دارن ولی اگه حتی لجباز ترین و کم هوش‌ترین سگ رو هم داشته باشید با تکرار و تمرین یاد میگیره. تو این ویدیو اموزشی، 3 فرمان مقدماتی و مهم رو میتونید ببینید و به سگ هاتون یاد بدید که به طور خلاصه شامل موارد زیر میشن:

  • مقدماتی‌ترین و بهترین فرمان واسه ابتدا و شروع آموزش سگ ها “فرمان بشین” هست، چون یه فرمان ساده هست و سگ هم راحت یاد میگیره باعث میشه که به یاد دادن بقیه فرمان‌ها هم امیدوار بشیم.
  • یکی ار فرمان‌های مهم دیگه “فرمان بیا” هست و خیلی کارامده چون ممکنه تو یکسری مواقع شرایطی پیش بیاد که سگ ازاد باشه و راهی واسه فرار داشته باشه و یا هرچیز دیگه.
  • و اما سومین فرمان که اخرین فرمان مقدماتی و مهم آموزش سگ هاست “فرمان بمون” هست و باید حتما فرمان بشین رو بهش یاد داده باشید قبلش و این فرمان خیلی بدرد میخوره واسه موقع‌هایی که می خواید سگ توی دستو پاتون نباشه و یا جایی برید که سگ نیاد‌و …🐕

با فهمیدن این نکات و مراحل مهم میتونید فرمان‌های دیگه هم به سگ هاتون یاد بدید چون نکات و مراحل توی ویدیو پایه و مهم هستن و قطعا کمک‌های زیادی به شما میکنه که رابطه و تعامل بهتر و اسونی رو با حیوون خونگیتون داشته باشید.

تمام مراحل آموزش سگ ها و فرمان‌های مهم رو توی ویدیو دنبال کنید و نکات تکمیلی و مهم رو میتونید یادداشت کنید و با صبرو حوصله، تکرار و تمرین اجراشون کنید. بهتره بدونید که هربار واسه اموزش بهتره که شما هم تو موقعیت خوبی باشید و حتی از لحاظ روحی مساعد باشید تا موقع اموزش از دست سگ و یا هرچیز دیگه ناراحت و عصبی نشید چون قطعا رو آموزش سگتون تاثیر منفی داره و مجبور میشید اشتباهات ناخوشایند این آموزش رو جبران کنید. پس تا میتونید حال روحیتون خوب باشه و حتما امیدوار.

راستی یادتون نره شماهم تجربه های خودتون رو کامنت کنید و بگید که ارتباطتون با سگتون در چه حده و چه چیزهای دیگه‌ای رو برای آموزش پیشنهاد میدید و اگر مشکلی داشتید حتما مطرح کنید و با پشتیبانی و مشاوره ی انلاین وتل در ارتباط باشید.

منبع ویدیو : Petpors

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *