درباره وتل
وتل
_

ما که هستیم؟

درباره ما، دیدار با اعضای تیم و محل کار ما

آشنایی با وتل
دکتر یونس حق شناس

کرونا با اینکه این روزها مشکلات فراوانی را برای جوامع ایجاد کرده اما محاسن زیادی هم داشته بی شک دوران پسا کرونا شباهتی با دوران قبل نخواهد داشت تازه مفهوم خیلی از عادات روزانه را میفهمیم، معنای زمان را درک خواهیم کرد و ارزش وقت ها را بیشتر می دانیم. اپلیکیشن مشاوره تلفنی وتل زاده این دوران طلایی ست. دورانی که اگر چه پر از تهدید بود اما ما جوان‌های این مرز و بوم یاد گرفته ایم که چگونه از دل آتش و خاکستر سیمرغ وار دوباره زاده و بالنده شویم. این روزها همه ما معنای فضای مجازی و اینترنت را درک کردیم اما هیچ وقت به فکر استفاده از آن نبودیم حالا وقت آن است که حرکتی نوین در حرفه دامپزشکی آغاز شود. زمان آن رسیده که دامپزشکی با ابزارهای به روز و مدرن به سمت جلو حرکت کند.

تیم وتل با این تفکرات در شهرستان جم از توابع استان پرافتخار بوشهر شکل گرفت. دیگر لازم نیست اگر حیوان ما مشکلی داشت با صرف هزینه و زمان به مراکز دامپزشکی مراجعه کنیم. دیگر فرقی ندارد در کجای این مرز و بوم زندگی می‌کنیم. آیا دامپزشک در شهر یا روستای ما هست یا نه؟! این یعنی عدالت اجتماعی که همه ما حق استفاده یکسان از امکانات این سرزمین را داریم.

و اما دامپزشکان همراه با این نرم افزار می توانند درآمد خوبی را کسب کنند. در واقع هدف این استارتاپ در کنار حل مشکلی از جامعه، اشتغال‌زایی جهت همکاران دامپزشکی نیز بوده.
وتل ( vetel ) از ترکیب vet یعنی دامپزشک و tel به معنای تلفن تشکیل شده و به معنای دامپزشک تلفنی هست.
یعنی یکسری از دامپزشکان با ارسال درخواست همکاری در سایت vetel.ir و آپلود مدارک مورد نیاز (پس از تأیید صلاحیت) به جمع همکاران مشاور می پیوندند و می توانند به صورت اختیاری در هر زمانی از شبانه روز به صورت آنلاین شده و به سؤالات صاحبین کیس پاسخ داده و در ازای آن حق مشاوره خود را از طریق آپ دریافت نماید.

اما این برنامه چه مزایایی برای صاحب کیس دارد ؟

  • دیگر لازم نیست بخاطر هر مشکل کوچکی به مراکز دامپزشکی مراجعه کنند.
  • اگر زمانی مشکلی برای حیوان پیش آمد که به دامپزشک دسترسی نداشتند، راحت ترین راه کمک گرفتن از مشاورین این برنامه هست.
  • مقرون به صرفه هست.
  • فقط کافیست برنامه را روی گوشی به صورت رایگان نصب و با شارژ حساب کاربری خود با هر یک از دامپزشکان تماس گرفته و خدمات دریافت نماید.

این نرم افزار فقط گام اول از مجموعه پنجگانه وتل بوده و در آینده نه چندان دور شاهد رویدادهای دیگری از این تیم خواهید بود. و در انتها از همه ی همکارانی که خوش فکر و صاحب ایده هستند دعوت به همکاری می شود.

وتل
_

تیم ما

آشنایی بیشتر با ما

یونس حق شناس

مدیرعامل و بنیانگذار

خورشیدی

نادر خورشیدی

اسپانسر مالی

علیرضا زندی

علیرضا زندی

مدیر مارکتینگ

محسن نژادیوسفی

محسن نژاد یوسفی

مدیر فنی

خانم الهه مروج (ادمین اینستا)

الهه مروج

ادمین اینستا

خانم فرانک کیانی (پشتیبان)

فرانک کیانی

پشتیبان